📖📚 23.04. Dzień Książki 📚📖
"Kto czyta książki,
Żyje podwójnie" 
Z okazji Dnia Książki sala Tygrysków zamieniła się w salę widowiskową- to wszystko za sprawą naszych znamienitych gości, rodziców małych Tygrysków oraz sympatyków naszej grupy 

Zaproszeni goście w sposób ciekawy przeprowadzili zajęcia z preorienracji zawodowej, poprzez czytanie Książek opowiedzieli nam o swojej pracy i pasji.
Dziękujemy za przybycie:
Panu Łukaszowi Dudalskiemu, tacie Kazika, kucharzowi 
Pani Magdalenie Golder, mamie Mateusza, nauczycielce 
Pani Paulinie Andrzejewskiej, mamie Poli, fryzjerce 
Pani Małgorzacie Kirzeniewskiej, mamie Klary, pracownicy banku 
Panu Markowi Panek, tacie Piotra, strażakowi 
Panu Pawłowi Zielińskiemu, z córkami Julią i Hanną, członkowi PZW w NML 
Alicji Ławickiej, która wystąpiła z mamą, przedszkolną Ciocią Martą 
