👩🏼⚕️Dzień Pielęgniarek i Położnych 🩺💉
Z tej okazji ciocia Elka, która jest pielęgniarką w naszym przedszkolu, opowiedziała dzieciom o swojej ważnej i odpowiedzialnej pracy
Przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o zdrowie, a głównym tematem spotkania była higiena i prawidłowe mycie rąk 

Ciocia Ela przypomniała dzieciom, dlaczego mycie rąk jest tak ważne, pokazała jak dokładnie wykonywać wszystkie etapy tej czynności oraz opowiedziała jakie dolegliwości są związane z bakteriami
, które znajdują się na naszych dłoniach.
Nie zabrakło również świetnej zabawy - przedszkolaki wcieliły się w role lekarzy i pacjentów, bawiąc się w szpital


Było mnóstwo radości i nauki przez zabawę.
Serdecznie dziękujemy Pani Eli
za jej trudną i ważną pracę, za uśmiech i poświęcony czas oraz cenną lekcję na temat zdrowia i higieny.
Życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy