Dzień Strażaka
Wczoraj nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście, rodzice naszych Motylków
.
Strażacy zaprezentowali i opowiedzieli o swoich strojach oraz pokazali sprzęt. W ramach podziękowania za ich pracę oraz poświęcenie każda grupa przedszkolna wyrecytowała wiersz. Na koniec goście mieli nie lada łatwe zadania to wykonania.
Było dużo śmiechu i zabawy.
Dziękujemy za przybycie:
Panu Michałowi Szulwic, tacie Jasia.
Pani Katarzynie Metkowskiej, mamie Oliwiera.
Panu Kamilowi Golubskiemu, tacie Zosi.
Wyświetl mniej