♻️Konkurs "Eko - zabawka" 🤖
Z okazji Dnia Ziemi
w naszym przedszkolu odbył się konkurs na "EKO - ZABAWKĘ"
.
Wszystkie prace konkursowe były niezwykle oryginalne, pomysłowe i starannie wykonane. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, zaangażowaniem oraz umiejętnością wykorzystania materiałów ekologicznych w ciekawy i twórczy sposób. Każda praca była wyjątkowa i zasługiwała na uznanie.
Dziś Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody wszystkim uczestnikom konkursu.
Oto wyniki:
Wyróżnienia:
Marcel Witkowski, Klara Szulc, Julia Rosankiewicz, Kinga Makohonienko, Maja Prusak, Bruno Olszewski, Jan Osmański, Wiktor Weisgerber.
Wszystkie eko - zabawki można podziwiać na wystawie.