Odwiedziny p. Kinga Sulej z Nadleśnictwa Iława
Z okazji Dnia Ziemi nasze przedszkole odwiedziła p. Kinga Sulej z Nadleśnictwa Iława, zaproszona przez p. Karolinę Lewalską 

Dzieci dowiedziały się, na czym polega praca leśnika, jak zachowywać się w lesie oraz dlaczego jest on tak ważny. Największą atrakcją była możliwość dotknięcia prawdziwego poroża, co wzbudziło ogromne zainteresowanie!
Dziękujemy za ciekawe i inspirujące spotkanie! 