🇵🇱 "Witaj Majowa Jutrzenko!" 🇵🇱
Wczoraj, grupa Tygryski, wprowadziła nas wszystkich w patriotyczne nastroje, poprzez majówkowe wystąpienie.
Dzieci w montażu słowno- muzycznym przybliżyły wszystkich temat Konstytucji 3 Maja 
Dziękujemy za współpracę Panu Marek Panek który jest strażakiem w Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim i w pięknym występie z Synkiem Piotrem, wyrecytowali podstawę patriotyzmu każdego Młodego Polaka - "Katechizm Dziecka Polskiego" 
Dziękujemy również za obecność widowni - Rodzicom Tygrysków oraz całej społeczności Przedszkola Kogucik.
Świętujemy Konstytucję!
